Amazon Alexa

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 152,9 MB
  • Version 2.2.200196.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Amazon Mobile
Amazon Alexa mobil uygulaması IOS cihazınızda kullanabileceğiniz yeni bir asistan gibi görev yapıyor.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınızda kullanabileceğiniz Amazon Alexa uygulaması sizlere adeta bir asistan görevi sunuyor. 

Akıllı eviniz varsa, mobil cihazlarınızı evinize göre ayarlayabilirsiniz. Akıllı ışıkların, kilitlerin ve termostatların durumunu evde veya hareket halindeyken kontrol edebilirsiniz. Akıllı ışık grupları oluşturun ve tek bir komutla bir odadaki tüm ışıkları kontrol etmenin keyfini çıkartın. Amazon Alexa uygulaması ile yaşamınız artık çok daha kolay olacak.Akıllı evinizi özel rutinler ile otomatik hale getirin bir komutla Flash Brifing ile uyanabilir, ışıkları açabilir ve akıllı fişini açarak kahve bira ikramı alabilirsiniz. 

Alexa App ile, Amazon Echo cihaz sahiplerini arayabilir ve Alexa App'la başkalarına telefonları veya tabletlerini arayabilirsiniz. Evden uzaktayken, hızlı bir arama yapmak veya ailenizin Yankı cihazına mesaj göndermek için uygulamayı kullanın. Ayrıca evinize çağrı yapmak için uyumlu Alexa cihazlarınızla anında bağlantı kurmak veya ailenize akşam yemeği zamanı geldiğini veya yaşlı bir akrabasını kontrol etmesini sağlamak için bırakmayı etkinleştirebilirsiniz.

Tüm müziklerinizi dinleyin, radyo istasyonlarını dinleyin ve haberlere ve bilgilere, uyumlu Eko aygıtlarıyla ya da Amazon Alexa Uygulamasıyla sesli olarak erişin. Çok odalı müziklerle, aynı Wi-Fi ağında uyumlu cihazlardan oluşan Echo cihazları grubu oluşturun ve müziğin kendisini Müzik ile kuşatmak için bu cihazlarda müzik çalın.

Daha Fazla Göster
Amazon Alexa indir
DİĞER SÜRÜMLER