Amazon Alexa

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Amazon Mobile
Amazon dünyasının yeni asistanı olarak tanınan Amazon Alexa artık Android cihazınızda yerini alıyor.

Amazon Alexa mobil uygulaması cep telefonunuzda dilediğiniz zaman en sevdiğiniz müziği çalmaya, hava durumu ve haber güncellemeleri sizlere sunmaya, sorularınızı cevaplama, listeler oluşturma ve çok daha bir içerik sağlamaya özen gösteren oldukça faydalı bir mobil uygulamadır. Uygulama Android  cihazınıza ücretsiz olarak indiriliyor. Üstelik kullanımı da oldukça kolay olup kullanıcılarını memnun eden kaliteli bir uygulamadır. 

Uygulamaya sahip olarak cep telefonunuzu daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Amazon Alexa'nın beyni bulutta, bu yüzden sürekli kendini yeniliyor ve zamanla kendi bünyesine daha fazla işlevsellik katıyor. Bu da kullanıcılarını çok daha mutlu ediyor.  Alexa'yı ne kadar çok kullanırsanız konuşma modellerinize, kelime haznenize ve kişisel tercihlerinize o kadar çok uyar. 

Amazon dünyasının sanal asistanı şeklinde nitelendirilen Amazon Alexa uygulaması cep telefonunuza oldukça işlevsellik katacak ve bir çok konuda sizlere kolaylık sağlayacaktır. Siz Amazon Alexa uygulamasına söyleyin, uygulama sizler için dilediğiniz hizmeti versin. Daha kaliteli bir yaşam için çeşitli uygulamalar ile mobil cihazınızı daha verimli bir hale getirmenizde fayda vardır. 

Daha Fazla Göster
Amazon Alexa indir
DİĞER SÜRÜMLER